ЗНАЙОМСТВО З МАТЕРІАЛАМИ: Прозора тонована ПВХ плівка, Японія Achilles

Виробник:
Мова піде про прозору тоновану плівку, яку ми використовуємо в своєму виробництві. Наша робота не терпить помилок та зневаги,  тому ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та виробниками матеріалів.
Прозору ПВХ плівку (полівінілхлорид) ми використовуємо Японської фірми Achilles. Тонована плівка йде з ефектом відображення ультрафіолетових променів, а це значить, що в літній час вона буде захищати Вас від палючого сонця.

           
Основні характеристики:
Товщина плівки: 0,5 мм; 0,7 мм.
Для м’яких вікон ми беремо, в основному, 0,5мм – цього достатньо для стабільної та надійної роботи вікон. При належному поводженні вони прослужать Вам 8-10 років.
Ширина рулону: 1,37см.
У готовому виробі ширина плівки – 1,33см. Якщо потрібен світловий отвір більшого розміру, то прозора плівка зварюється за допомогою високої температури повітря, що подається зі спеціальних фенів та зварювальних машин, шов виконується з кольорової тканини ПВХ, ширина шва – 5 см.
Температурний режим: плівка стійка до перепадів температур та витримує від -30 до +50 градусів за Цельсієм.
Прозорість: плівка має високий ступінь прозорості.
Застосування:
М’яку ПВХ плівку ми використовуємо для «скління» літніх кафе та терас, для альтанок та віконних прорйомів, для відкритих човнів та автомобілів, а також в тентовому виробництві.
Плівка допоможе Вам уникнути попадання вологи всередину приміщення чи навісу, захистить від сильного вітру та пилу, частково відобразить ультрафіолетові промені, а також послужить хорошим термобарьером на шляху холоду.
Монтаж:
Вироби з м’якої плівки монтуються досить легко, для цього не потрібні особливі навички чи знання. Наша команда професіоналів може виконати монтаж або ж детально проконсультує Вас про це.
Догляд:
Мити таку плівку просто – достатньо розвести слабкий мильний розчин і витерти виріб м’якою ганчіркою або мочалкою.
Хоча плівка дуже стійка до перепадів температури її, все ж, не рекомендується турбувати в зимовий період при температурі нижче -5 градусів: не варто згортати плівку в рулон і всіляко заламувати – це може привести до пошкодження і розтріскування плівки, дочекайтеся, коли температура буде вище -5 градусів або плюсова – тоді Ви можете проводити будь-які маніпуляції з виробом.

Залишити відповідь