ЗНАЙОМСТВО З МАТЕРІАЛАМИ: Прозора ПВХ плівка, Японія Achilles.

Виробник:
Сьогодні ми поговоримо про прозору плівку, яку використовуємо в своєму виробництві. Наша робота не терпить помилок та незграбності, тому ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та виробниками матеріалів.
Прозору ПВХ плівку (полівінілхлорид) ми використовуємо Японської фірми Achilles. Протягом багатьох років працюємо саме з цією плівкою, бо задоволені її характеристиками та терміном служби.

         
Основні характеристики:
Товщина плівки: 0,4 мм; 0,5мм; 0,65 мм; 0,7 мм; 1мм
Для м’яких вікон тазавіс ми беремо, в основному, 0,5мм – цього достатньо для стабільної, надійної роботи вікон. При належному поводженні вони прослужать Вам 8-10 років.
Ширина рулону: 1,37см.
У готовому виробі ширина плівки – 1,33см. Якщо потрібен світловий отвір більшого розміру, то прозора плівка зварюється за допомогою високої температури повітря, що подається зі спеціальних фенів та зварювальних машин, шов виконується з кольорової тканини ПВХ, ширина шва – 5 см.
Температурний режим: плівка стійка до перепадів температур і витримує від -30 до +50 градусів за Цельсієм.
Прозорість: плівка має високий ступінь прозорості.
Застосування:
М’яку ПВХ плівку ми використовуємо для «скління» літніх кафе і терас, для альтанок та віконних пройомів, для відкритих човнів та автомобілів, а так само в тентовому і наметовому виробництві.
Плівка допоможе Вам уникнути попадання вологи всередину приміщення або навісу, захистить від сильного вітру та пилу, а також послужить хорошим термобарьером на шляху холоду.
Монтаж:
Вироби з м’якої плівки монтуються досить легко, для цього не потрібні особливі навички чи здібності. Наша команда професіоналів може виконати монтаж або ж детально проконсультувати Вас про це.
Догляд:
Миється така плівка просто – достатньо розвести слабкий мильний розчин і витерти виріб м’якою ганчіркою або мочалкою.
Хоча плівка дуже стійка до перепадів температури її, все ж, не рекомендується турбувати в зимовий період при температурі нижче -5 градусів: не варто згортати плівку в рулон і всіляко заламувати – це може привести до пошкодження і розтріскування плівки, дочекайтеся, коли температура буде вище -5 градусів або плюсова – тоді Ви можете проводити будь-які маніпуляції з виробами.

Залишити відповідь