Візит до Польщі з економічною місією із України – легка промисловість 2019г.

В цьому році нам випала велика честь бути учасниками делегації з України із економічною місією, яка відвідала Польські текстильні підприємства й ознайомилася з особливостями ведення бізнесу у Польщі, зокрема – текстильного!

Протягом тижня наша делегація побувала на кількох в’язальних підприємствах, ми відвідали фабрику з виробництва шкіряних виробів, а також, взуттєву і панчішну фабрики. Незважаючи на те, що наша продукція ніяк не пов’язана з панчішним виробництвом, тим не менш,  для себе ми знайшли багато цікавого та новогой обов’язково застосуємо у себе на виробництві.
Так само хочеться відзначити, що окрім візитів на підприємства було знайомство з Польською культурою та цінностями, що так само благотворно вплинуло на загальне уявлення ведення бізнесу в Польщі та, в цілому,  про сусідню державу.

Хочемо подякувати організаторам та спонсорам поїздки, а саме, Польсько-Українську Господарчу Палату і усіх тих людей, які супроводжували нас під час поїздки й зробили наше перебування у Польщі максимально комфортним, безпечним та цікавим, і, звичайно ж – всіх учасників нашої делегації!

Залишити відповідь